Aminka & Arinka

Stránky kníraček American Beauty Oriasis "Eimy" a Arin z Nikolčiny náruče "Arča"

Aktuálně

O nás

O nás

Mě už znáte jmenuji se Amy, tedy American Beuty Oriasis. Jsem z chovné stanice Oriasis. Maminka s chovatelkou bydlí v Praze, a proto si ze mě panička dělá někdy srandu, že jsem pražanda. Což je blbost, protože já bydlím tady, a z Prahy si už skoro nic nepamatuji…Jinak mi panička říká Amy (čtěte Eimy), no ale taky trubko, prasátko (naráží na můj ocásek, ale copak za to můžu?!), Amko, Amino a taky Pučálkovic Amino (to byla žirafa ne?). Pokud zlobím volá na mě Eimino! A pak je na mě naštvaná. No, ale jinak mě má panička moc ráda a já ji taky. Nevím, proč musí chodit do školy a nemůže být pořád se mnou, a taky proč sem tam někam objede a mě nevezme, to vždycky moc truchlím. Ale dost o mě..

Moje kamarádka je Arinka, je starší než já a je nemocná, ona nevidí. Proto je těžké si s ní hrát, ale já vím, co ji baví! Ona se moc ráda přetahuje a tak k ní vždycky přijdu s copánkem a provokuji ji. Arča se pak vždycky vzteká a je s ní sranda. Normálně si už moc hrát nechce, není takový poděs jako já. Radši jde do pelíšku si pořádně zdřímnout. Ještě je jedna věc, co ji rozruší, a to zvonek. Jakmile u nás někdo zazvoní tak já i Arča vyletíme a štěkáme osto šest, aby věděl, že tady jsme připravené ho sežrat, no a zárověn s ním to ví i celý barák... Tak je to správně ne? Panička někdy nesouhlasí, ale my musíme hlídat!! Arču mám taky ráda, v pelíšku se k sobě vždycky přitulíme a je nám dobře.

No a nakonec něco málo o paničce. Je hodná, má mě ráda, hraje si se mnou a je to ona co se mnou chodí na cvičák a dělá různé jiné ,jak říká, blbosti, aby mě unavila. Já ale vím, že ji to taky baví, takže je to super… no a ještě nějaké nudné informace, chodí na gympl, je jí sedmnáct, hraje na kytaru a nejí hřiby…No a to je asik všechno…Museli by jste ji znát, aby jste poznali jak je super!!

 
Psi nejsou celým našim životem, ale díky nim je náš život úplný.