Aminka & Arinka

Stránky kníraček American Beauty Oriasis "Eimy" a Arin z Nikolčiny náruče "Arča"

Aktuálně

Agility

Klubové závody agility dne 07. 06. 2008

Klubové závody agility jaro 2008
V sobotu 07. 06. se na našem malém cvičáku konaly klubovky agility. Účastníků bylo až nečekaně hodně. Přijeli snad všichni, co agility dělají, a taky staří vysloužilí závodníci (teda staří byli jen psi, abych někoho neurazila…). Počasí nám přálo, jen na vyhlašování výsledků trošku sprchlo.
Byly vyhlášeny čtyři kategorie. Klasicky závodící a začátečníci neboli nezávodící, dále pak veteráni a nově „spešl“. Zde závodil Jarda s Britem a Pája s Frogym, někdy to bylo velice vtipné. My s Amy už samozřejmě běhaly v závodících. Šlo nám to pěkně, ale jako vždy s mnoha chybami. Nicméně na rozdíl od ostatních jsme se ani jednou (kupodivu) nediskly a tak jsme skončily v součtu na krásném druhém místě.
Zde patří velké díky sponzorům a to především Hance Outratové. Ceny byly naprosto úžasné, já snad ještě takové nezažila ani na oficiálních závodech… Rozdávaly se hračky, obojky vodítka, pelíšky a taky poháry! Prostě úžasné, moc díky!!
I my si tedy nesly domů nové vodítko i s obojkem, spoustu kokinek (bohužel jen pro psy ;-) a taky pelíšek. Ten si hnedle obě oblíbyly, takže většinou v něm spí obě narvané a celá velká deka je prázdná, posuďte sami…
Závody se tedy moc povedly. Myslím, že dosud máme pěkný kolektiv, panuje přátelská atmosféra a agility zvládáme i bez těch černobýlých chlupatých! Dosud k nám na cvičák nechodí ani jedna bordera, což je důkaz, že agility opravdu může dělat každý pes, přestože to tak někdy nevypadá…
 
Psi nejsou celým našim životem, ale díky nim je náš život úplný.